Turco Inglés Alemán Persian Arabic Ruso Francés
ÜRÜNLER
DÖVİZ KURLARI
DOLAR $
ALIŞ 4.7207 TL
SATIŞ 4.7292 TL
EURO €
ALIŞ 5.5240 TL
SATIŞ 5.5339 TL
EN ÇOK GEZİLENLER
MINELAB GPX 5000 Pro Pack - Yeni ! - Dedektörler - Define Dedektörleri - Dedektörler - Metal Dedektörler - Dedektör - Başkent Elektronik
Dedektörler Define Dedektörleri Minelab MINELAB GPX 5000 Pro Pack - Yeni !
MINELAB GPX 5000 Pro Pack - Yeni !
Marka: Minelab
Fiyatı: 4.200,00 USD +KDV (%18)
23.437,92 TL (KDV Dahil)
Oylama:
Bookmark and Share

ÜRÜN AÇIKLAMASI

GPX 5000-Yeni

Daha öncekilere kiyasla en fazla zamanlama fonksiyonu olan define dedektörü olma özelligi tasiyan GPX 5000’de 8 zamanlama opsiyonu mevcuttur. Bu dedektördeki dijital ve elektronik aksami degistirmektedir. Her zamanlama ( timing) fonksiyonu degisik toprak kosullarinda en ideal performans için dizayn edilmistir. Bu da ayni dedektörün içinde 8 ayri dedektörün bulunmasi anlamina gelir.GPX 5000 define dedektörü en degerli ve en derindekileri hedefleyen define ve maden arayicilari için idealdir. GPX 5000  hem yeni baslayanlar hem de profesyoneller için 6 arama modu ve otomatik fonksiyonlari ile kullanimi kolay bir dedektördür.Altin ararken en iyi dedektöre ihtiyac duyulur. Eger en iyi dedektöre sahip olmak istiyorsaniz aradiginiz dedektörü buldunuz demektir.

Teknik Özellikler:

 • GPX 5000 MPS, DVT ve SETA  teknolojileri sayesinde erisilmesi ve bulunmasi en güç islenmemis küçük altin parçalarini bile bulabilirsiniz.
 • Yeni Zamanlama Fonksiyonlari GPX 5000 define dedektörünü çok yönlü ve becerikli hale getirmistir. 8 zamanlama fonksiyonunun tek bir dedektörde toplanmis olmasi tek bir dedektör alarak 8 ayri dedektöre sahip olmaniz anlamina gelmektedir. Önceki modelde bulunan 5 zamanlama fonksiyonuna eklenen 3 yeni zamanlama fonksiyonu “madeni para / kalinti”, “maden tuzu/altin” ve “kaliteli altin”dir.
 • GPX 5000 Kaliteli Altin arama fonksiyonu çok daha hassas ve derinde arama yapabilme olanagi saglamaktadir. Böylece kimsenin simdiye kadar bulamadigi derinlikteki altinlara ulasabilirsiniz.
 • GPX 5000 Maden Tuzu / Altin fonksiyonu maden tuzlu toprak kosullarinda bile her boyuttaki altini bulabilme olanagi saglamaktadir. Bu fonksiyon özellikle plajlarda üstün basari elde etmektedir.
 • GPX 5000 Madeni Para / Kalinti fonksiyonu bereketli toprak kosullarinda hiç olmadigi kadar derinde arama olanagi saglamaktadir.

 • Gelistirilmis “zamanlama” fonksiyonlari ile çok daha derinlerdeki altini bulabilirsiniz.
 • Gelistirilmis “elektronik teknolojisi” her türlü toprak kosulunda yüksek hassasiyetle hedefe ulasabilme olanagi saglamaktadir
 • “6 arama modu” programlar arasi kolay geçis ve arama kolayligi saglar. “Genel ve Derin” arama modlarina ek olarak “ Yuksek Madeni ( Hi Mineral )”, “Arazi ( Patch)”, “Degersiz Toprak ( Hi-Trash)” ve “ Yer Tesbit ( Pinpont)”  modlari mevcuttur. 6 Arama modu kisisel tercihlere göre ayarlanabilir, istenen sekilde adlandirilabilir.
 • Gelistirilmis “Rx Gain” sayesinde GPX 5000 ile çok daha hassas bir sekilde alan taramasi yapilabilir ve çok daha yüksek performans elde edilir.
 • “Otomatik Zemin Tarama” opsiyonu ile dedektörün her türlü toprak kosuluna uyum saglamasi kolaylastirilmistir. ( Sabit, Izleme, Hizli Izleme, Zemin Tipi  ve Hizli Takip Butonu )
 • Gelistirilmis Ses Ayarlari sayesinde dedektör kisisel duyma kabiliyetine göre ayarlanabilir. ( Asamali ses, ses, yogun sinyal, cevap, hedef ses, ses limit, sabitleme)
  • Demir Ikaz” özelligi sayesinde gereksiz metaller ayristirilabilir.
  • “Hareket Kontrol” özelligi sayesinde dedektör kisisel arama hizina göre ayarlanabilir ve optimum seviyede hedefe ulasma saglanir.
  • “Ayarlama ( ses iptal )” özelligi sayesinde otomatik ya da manuel olarak gereksiz ses dalgalari en düsük seviyeye getirilebilir.
  • GPX 5000 üzerindeki “aydinlatma ( backlight )” sayesinde ekrandaki menu gece ya da gündüz rahatlikla okunabilir. Pil gücü de bu sayede kontrol edilebilir.
  • GPX 5000 define dedektöründe de  ayrica hafif li-ion batarya ve mikrofon güçlendirme özelligi mevcuttur.
  • GPX 5000’in  arama becerisini ve degerini arttirmak için standart olarak 11” Double D ile 11” Monoloop olmak üzere iki arama basligi bulunmaktadir. 
  • Cihazda Ingilizce, Ispanyolca, Rusça ve Arapça dil opsiyonlari mevcuttur.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

ÜRÜN VİDEOLARI

Bu Ürüne Ait Video Bulunamadı.

YORUMLAR

Bu Ürüne Henüz Yorum Yapılmamış.

Yorum Yaz

Başlık:  
Adı Soyad:  
E-Posta:  
Yorum:  
 

DETAYLI RESİMLER


Ptt
ÜRÜN ARAMA
SON EKLENENLER

Copyright ® 2010 Başkent 06 Tasarım Yazılım Elektronik Ltd. Şti.
Adres: İzmir Caddesi Sümer 1 Sokak No:2/9-18 Kızılay/ANKARA - Telefon: 0 (312) 232 4516 - Fax: 0 (312) 232 0397 - E-Mail: info@baskentelektronik.com