Turco Inglés Alemán Persian Arabic Ruso Francés
ÜRÜNLER
DÖVİZ KURLARI
DOLAR $
ALIŞ 4.0668 TL
SATIŞ 4.0742 TL
EURO €
ALIŞ 4.9503 TL
SATIŞ 4.9592 TL
EN ÇOK GEZİLENLER
JH-4 Kapı Tipi Metal Dedektör - Güvenlik Dedektörleri - Kapı Tipi Dedektörler - Dedektörler - Metal Dedektörler - Dedektör - Başkent Elektronik
Güvenlik Dedektörleri Kapı Tipi Dedektörler JunHong Electronic JH-4 Kapı Tipi Metal Dedektör
JH-4 Kapı Tipi Metal Dedektör
Marka: JunHong Electronic
Fiyatı: 1700 USD +KDV (%18)
8.172,85 TL (KDV Dahil)
Oylama:
Bookmark and Share

ÜRÜN AÇIKLAMASI

JH-4 Kapı Tipi Metal Dedektör

Dünyadaki en ileri dijital tespit teknolojisini benimseyen JH serisi tarayıcı kapı insan vücudundaki gizli metalleri ve alaşımlı maddelerini tespit etmek üzere özel olarak tasarlandı. Geniş bir tespit aralığı ve iyi düzeyde parazit önleme yeterliliği ile kullanımı son derece güvenlidir, yaygın olarak uygulanabilirdir ve son derece hassastır.  Kullanıcı madeni para, anahtar, takı ve kemer tokalarının neden olabileceği hata uyarılarını hariç tutmak için JH-4’ü tespit edilecek maddenin boyutuna ve ağırlığına göre ayarlayabilir. Pahalı metal nesnelerin kolaylıkla kaybolabileceği fabrika, maden, banka ve lüks evler gibi yerler ile tehlikeli metal nesnelerin yasak olduğu havaalanı, gümrük dairesi, hapishane, sergi salonları gibi alanlarda uygulanabilir.

Tanım:

(1) Kolaylıkla Monte Edilir: JH-4 modüler tasarımı ile hızlı ve son derece kolay montaja olanak tanır. Yalnız 8 (sekiz) vida gereklidir.

(2) Belirgin 18 Bölgeyi İnceleyebilen 6’lı Ekran Alanı: JH-4, baştan aşağıya vücudun sol, orta ve sağ kısmında tam hedef kapsamı için 18 belirgin bölgeyi inceleyebilen 6’lı ekran alanı içerir.

(3) Giriş Hız Denetimi Işıkları: Her panelin giriş kısmında göz seviyesinde bakması kolay hız denetimi ışıkları ile etkili, sorunsuz trafik akışı.

 

(4) Üst Kontrol Ünitesi: LED Ekran, alarm ışıkları, LED çubuk grafikler ve kontrol touchpad’lerinin yanı sıra tüm kablo bağlantıları ve elektronikler üst bölme ile entegre edilmiştir.

(5) İşitsel ve Görsel Uyarılar: Hedef tespit edildiğinde İşitsel uyarı ve Görsel LED lambalar sinyal verir.

(6) Ayarlanabilen yüksek hassasiyet: JH-4 serisi dijital tarayıcı kapı ayarlanabilirdir. En yüksek ses düzeyinde, kağıt atacı gibi ufak nesneler tespit edilebilir.

(7) Parola ile koruma: JH-4 çok seviyeli güvenlik kodları ile yetkili personel tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Yalnız yetkili personel ayarları değiştirebilir.

(8) Hafıza kaydı için pil gerekmez. Güç bağlantısı olmadığında bile tüm ayarları muhafaza eder ve ünite KAPANIP yeniden AÇILDIĞINDA tekrar ayarlanması gerekmez. Hafıza kaydı için pil gerekmez. Ünite çalışır haldeyken, LCD ekranda rapor edilen herhangi bir hata ya da sorun temelinde tüm sistemler sürekli otomatik olarak test edilir.

(9) İnsan vücuduna zararlı değildir: Hassas metal tespit teknolojisinin kullanılması; insan vücudundaki kalp atış aygıtı, manyetik yazılım, bant ve video kayıt bantlarına zarar vermez. Sayaç detektörden geçen rakamı, uyarı sayısını takip eder.

(11) Senkronizasyon: İkili kanallar ve DSP devresi, birden fazla JH serisi tarayıcı kapının birbirine yakın mesafede eş zamanlı çalışmasına olanak tanır.

(12) Garanti: 12 ay ile sınırlıdır (parçalar ve işçilik)
Boyutlar Dış Çerçeve: 2.2 X0.79 X0.54m ( Boy X En X Derinlik)
İç çerçeve: 2.0X0.7X0.540m ( Boy X En X Derinlik)
Elektrik akımı: 220 V Güç: 35VA

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

ÜRÜN VİDEOLARI

Bu Ürüne Ait Video Bulunamadı.

YORUMLAR

Bu Ürüne Henüz Yorum Yapılmamış.

Yorum Yaz

Başlık:  
Adı Soyad:  
E-Posta:  
Yorum:  
 

DETAYLI RESİMLER


Ptt
ÜRÜN ARAMA
SON EKLENENLER

Copyright ® 2010 Başkent 06 Tasarım Yazılım Elektronik Ltd. Şti.
Adres: İzmir Caddesi Sümer 1 Sokak No:2/9-18 Kızılay/ANKARA - Telefon: 0 (312) 232 4516 - Fax: 0 (312) 232 0397 - E-Mail: info@baskentelektronik.com