Turco Inglés Alemán Persian Arabic Ruso Francés
ÜRÜNLER
DÖVİZ KURLARI
DOLAR $
ALIŞ 4.0332 TL
SATIŞ 4.0405 TL
EURO €
ALIŞ 4.9670 TL
SATIŞ 4.9760 TL
EN ÇOK GEZİLENLER
Bionic X4 YENİ!!! - Alan Tarama Cihazları - OKM - Dedektörler - Metal Dedektörler - Dedektör - Başkent Elektronik
Alan Tarama Cihazları OKM OKM Bionic X4 YENİ!!!
Bionic X4 YENİ!!!
Marka: OKM
Fiyatı: 9500 EURO +KDV (%18)
55.780,96 TL (KDV Dahil)
Oylama:
Bookmark and Share

ÜRÜN AÇIKLAMASI

BIONIC X4

Uzun menzilli alan tarama cihazi Bionic X4 özellikle uzun mesafede altin arayan define avcilari için tasarlanmistir. Geleneksel alan tarama cihazlarinin aksine Bionic X4 akilli cep telefonu ile kombine edilerek altin objeleri (hedefleri) görsel olarak tespit edebilir.
Bluetooth araciligi ile akilli cep telefonu ve Bionic X4 arasinda ful otomatik baglanti gerçekleserek veriler direk olarak akilli cep telefonuna transfer edilir ve harita seklinde ekranda görünür (3 boyutlu görüntü.) Dolayisiyla define avcilari akilli cep telefonu ekraninda hedefin yönünü, 3 boyutlu görüntüsünü görebilir ve verileri cep telefonunda saklayarak daha sonraki analizler için kullanabilir.
Bionic X4 iyonik ve biyonik alanlarin degisikliklerine karsi hassas oldugu için daha önce kazi yapilmamis ve islenmemis topraklarda arama yapildiginda daha iyi performans gösterir.

Gizli altin definelerini tespit etmek için Bionic X4’te
2 adet tespit yöntemi mevcut:


1-Iyonik algilama yöntemi (Iyonic Sistem) : Gizli esyalari iyon sahasi yardimi ile ölçme. Bu tespit yöntemi ile sadece uzun zaman yerin altinda gömülü olan tarihi eserleri bulabilirsiniz.

2-Biyonik algilama yöntemi (Bio-Enerji Sistemi): Ölçme ilkesi insan vücudunun ve toprak miknatis sahasinin dogal bio-sistemidir. Böylece Bionic X4 altin arama cihazi neredeyse tüm altin objeleri tespit edebilir.

Bio-enerji sistemi yeni gömülen altin objeleri, uzun zaman önce topragin altinda gömülü olan altin objeleri ve gömülü olmayan tarihi eserleri dahi tespit edebilir.

Ek Özellikler:
Iyonik ve Biyonik arama yöntemlerine ek olarak Bionic X4 ek özellikler ve fonksiyonlar içerir.
•Güç kaynagi paketi:  16 saat’e kadar devamli çalisma saglar.
•Gece aramalari için led isiklari
•Wireless kulaklik
•Lazer pointer 
•Okunmasi kolay led-isik aydinlatmali ekran
•Kolay tasinabilir, tekerlekli, darbelere dayanikli  su geçirmez tasima çantasi.

Akilli cep telefonunun kullanimi Bionic X4’ün islevselligini ve kullanimini kolaylastirir

 •Yön tespiti için dijital pusula       •Yön tespiti için optik sabitleme    •Hedefin görsel odaklamasi

Bionic X4 ile altin tespiti :

Bionic X4 ve bizim diger tüm uzun menzilli alan tarama cihazlarimiz özellikle hizli arastirmalarda altin definelerinin nerede sakli olduklarini belirlemek için kullanilir.
Dolayisiyla bu cihaz nereden aramaya baslayacaklarina dair herhangi bir ipuçlari olmayan define avcilarina tavsiye edilir. Bu cihazla define avcilari kolayca ve hizlica büyük bir araziyi gözden geçirebilirler.

Bionic X4 özellikle erisilmesi güç olan, ve yürümesi pek mümkün olmayan alanlarda arama yapmak için tasarlanmistir. Gerekçeler: ormanlar, kayaliklar ve kayalik daglar.
Define avcilari Bionic X4 ile toprak katmanini tarayarak altin objelerin yüksek olasilikla nerede gömülü olduklarini tespit etmek için kullanacaklardir.
Altin objenin yönü hemen tespit edildiginde cihazdan gelen sürekli sinyal degisecektir ve tespit edilen obje yönü akilli cep telefonu ekraninda sabitlenecektir.

Altin objenin kesin yerini tespit etmek için Bionic X4’le bir nirengi yapmaniz gerekecektir. Ondan sonra son iki ve ya daha fazla yönden tekrar bir tarama yaparak, cihaz tüm aramalarda altin objeye mi mukabele ediyor diye kontrol etmelisiniz.
Iki veya daha fazla olumlu sinyal ile bunu onayladiginizda tüm yönlerin kesistigi nokta altin objenin muhtemel yerini isaretler.
 
Üretici Alman OKM firmasi verilerine göre.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

ÜRÜN VİDEOLARI

Bu Ürüne Ait Video Bulunamadı.

YORUMLAR

Bu Ürüne Henüz Yorum Yapılmamış.

Yorum Yaz

Başlık:  
Adı Soyad:  
E-Posta:  
Yorum:  
 

DETAYLI RESİMLER


Ptt
ÜRÜN ARAMA
SON EKLENENLER

Copyright ® 2010 Başkent 06 Tasarım Yazılım Elektronik Ltd. Şti.
Adres: İzmir Caddesi Sümer 1 Sokak No:2/9-18 Kızılay/ANKARA - Telefon: 0 (312) 232 4516 - Fax: 0 (312) 232 0397 - E-Mail: info@baskentelektronik.com